Menu

Kategorie

Kolekcji Rumbo

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 13

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcji Rumbo

Hiszpańskie płytki ścienne z kolekcji Rumbo to strukturalne płytki o błyszczącej powierzchni. W gamie barw znajdują się płytki w popularnych kolorach marynarskich biało-niebieskich. Charakterystyczne dla tej kolekcji są dekoracje typu kotwica, koło ratunkowe, ster statku czy liny żeglarskie. Powierzchnia płytki jest błyszcząca i formatów od 6×30,10x14, 15×30, 20×30 aż po 30x90 cm. Rumbo to idealne płytki do wykorzystania jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do przedpokoju, elementy aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. Płytki Rumbo pięknie komponują się w połączeniu z drewnem czy kamieniem naturalnym. Mogą być ciekawym elementem aranżacji klasycznej, minimalistycznej czy retro. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Cenefa Rumbo Aire, Cenefa Deriva Aire, Zocalo Rumbo Aire, Inserto Rumbo Aire, Inserto Rumbo Aqua, Zócalo Rumbo Aqua, Cenefa Deriva Aqua, Cenefa Rumbo Aqua, Listelo Rumbo Aqua uzupełnienie są płytki Atlantic Aqua i Atlantic Aire.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka kuchenna, płytka łazienkowa, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij