Menu

Kategorie

Kolekcja Sonar

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sonar

Płytki imitujące lastryko o szarej kamiennej naturalnej strukturze Sonar 66x66 i 22x25 to najnowszy produkt z oferty fabryki Codicer. Płytki gresowe utrzymane w odcieniu szarości naturalnego kamienia produkowane są w dwóch formatach, tradycyjnym kwadracie 66x66 i w wersji płytki heksagonalnej w rozmiarze 22x25. są to kafle gresowe która łączy w sobie piękno naturalnego kamienia i efekt dekoracyjny lastryko. Niewątpliwie należy zauważyć że są to płytki gresowe o szerokim zastosowaniu, można je wykorzystać zarówno jako płytki podłogowe jak i płytki ścienne, praktycznie do każdego pomieszczenia. Płytki gresowe mrozoodporne które można również użyć jako płytki tarasowe, płytki balkonowe lub jako płytki elewacyjne.  Seria płytek które stanową obecnie jeden z hitów w aranżacji wnętrz wśród projektantów, proponowana jest do pomieszczeń mieszkalnych jako płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do salonu, oraz jako element wystroju wnętrz w budynkach publicznych, restauracjach, hotelach czy salonach handlowych.


Zastosowanie: płytki ścienne i płytki podłogowe -płytka łazienkowa, płytka do kuchni, płytka tarasowa, płytka balkonowa, płytka elewacyjna, płytka do holu,, płytki do salonu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij