Menu

Kategorie

Kolekcja Terazzo

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Terazzo

Kolekcja Terazzo to płytki gresowe imitujące lastryko, włoskie okładziny ścienne i podłogowe znane od wielu lat pod tą samą nazwa. Płytki te imitują płytki tarazzo które w wersji oryginalnej produkowane były z mieszanki cementu kamieni naturalnych i szlachetnych dla wzbogacenia efektu wizualnego.

Gres Terazzo oferowany jest w trzech kolorach szarym Terazzo Grey, ciemnym antracytowym Terazzo Antracite i białym Terazzo White. Są to płytki matowe o rektyfikowanych krawędziach produkowane w formacie 60x120, dzięki czemu można je układać z wąska fugą o szerokości 1-2 mm. Szczególnie ciekawą i modną propozycją odpowiadającą obecnym trendom jest płytka Terazzo White 60x120, białe płytki terazzo w jasnej ciepłej kolorystyce, które dają możliwość stworzenia ciekawej aranżacji. Kafle Terazzo można łączyć z drewnem, elementami metalowymi, szkłem czy naturalnym kamieniem.  Jest to propozycja płytek które stanowią najnowszy trend w aranżacji wnętrz, dają możliwość aranżacji przestrzeni zarówno o klasycznym, bardziej naturalnym i neutralnym charakterze jak i wnętrz industrialnych, loftów. Płytki te mają wysokie parametry techniczne, posiadają czwartą klasę ścieralności, są to płytki gresowe mrozoodporne które można stosować również jako okładzina na zewnątrz.  Płytki lastryko z tej kolekcji mają bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne płytki podłogowe, płytki tarasowe czy płytki na elewacje.

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki na podłogę, płytki ścienne, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na elewację, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij