Menu

Kategorie

Kolekcja Venice

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Venice

Kolekcja Venice to płytki gresowe imitujące lastryko. Jest to kolekcja płytek która jest odpowiedzią na obecnie obowiązujące trendy w aranżacji wnętrz, gdzie lastryko stanowi motyw przewodni w projektowaniu wnętrz. Są to kafle produkowane w wersji płytek heksagonalnych i klasycznym kwadratowym formacie 25x25. Płytki produkowane są w czterech kolorach white, silver, black i colors. Są to płytki gresowe, które możemy użyć jako płytki ścienne i płytki podłogowe. Parametry techniczne gresu, mrozoodporność pozwalają na wykorzystanie ich jako płytki tarasowe, elewacyjne czy płytki balkonowe.

 Zastosowanie:

płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki tarasowe, płytki balkonowe, płytki elewacyjne, płytki do przedpokoju.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij