Menu

Kategorie

Kolekcja Savona

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 5

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Savona

Kolekcja płytek ceramicznych Savona to propozycja hiszpańskiej marki Carmen która należy do Group Ape. Savona to płytki gresowe postarzane w stylu vintage imitujące płytki kamienne. Płytki te produkowane są w małym formacie 15x15, charakterystycznym dla wytwórstwa rzemieślniczego sprzed wielu lat. Projektanci grupy Ape projektując tą serię nawiązali do wzornictwa włoskiego sprzed wieków. A charakterystyczna kolorystyka biała baza płytki i czarne grafiki roślinne i geometryczne na płytkach dekoracyjnych sa tego dowodem.

 Płytki te utrzymane są zdecydowanie w stylu retro, są idealnym rozwiązaniem aranżacji wnętrz w stylu vintage, w stylu rustykalnym czy country.

Pod względem użytkowym i technicznym to płytki gresowe o uniwersalnym charakterze, można je wykorzystać jako płytki podłogowe i płytki ścienne. Są one mrozoodporne i posiadają klasę ścieralności R10, tak więc można je z powodzeniem układać również na zewnątrz.

W skład tej kolekcji wchodzą płytka bazowa w kolorze brudnej postarzałej bieli z nierównymi krawędziami i płytki dekoracyjne które sprzedawane są również na m2. Są to dekoracje Elma 15x15, Emilia 15x15, Enzo 15x15, Lucca 15x15, Nolita 15x15 i Ornella 15x15. Na powierzchni płytki bazowej jak i dekoracji widać delikatne żyłki, dzięki temu imitują one wiernie płytki ceramiczne kamienne tak lubiane we Włoszech.

Producent Ape ceramika sugeruje ich zastosowanie jako płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki tarasowe, na balkon a nawet jako płytki elewacyjne. Jest to świetna propozycja płytek do aranżacji wnętrz w pomieszczeniach publicznych, restauracjach, pubach.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij