Menu

Kategorie

Kolekcja Amman

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Amman

Kolekcja Amman to kolekcja płytek gresowych w kilku odsłonach, wzbogacone o ciekawe bogato zdobione dekoracje z różnymi wykończeniami. Tworząc kafle Amman producent inspirowane antycznym wzornictwem ceramiki użytkowej i terakoty wykonanej z naturalnej gliny, naturalnych kruszyw zabarwianych pigmentami. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 44x44cm i i 31x56cm, pochodzące z oferty fabryki Realonda, która specjalizuje się w produkcji płytek o bogatym i wyszukiwanym wzornictwie. Na kolekcję składają się płytki Amman Deco Blanco, Amman Deco Blue i Amman Deco Mix jak i płytka podłogowa Amma Blue. Amman to seria którą tworzą płytki gresowe bazowe Amman Blue, które możemy wykorzystać jako płytki ścienne i płytki na podłogę. Seria Amman Deco natomiast to płytki ścienne o strukturalnej maowej powierzchni. Kafle Amman to kolekcja płytek o ciekawym wzornictwie, postarzane utrzymane w stylu vintage które stanowią ciekawe rozwiązanie w aranżacji obiektów mieszkalnych jak i  publicznych typu restauracje, kawiarnie.

Zastosowanie: Amman Blue: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Zastosowanie pozostałych płytek z kolekcji Amman Deco to: płytka ścienna, płytka łazienkowa, płytka kuchenna, płytka do biura, płytka do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij