Menu

Kategorie

Kolekcja Antiqva

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Antiqva

Hiszpańskie płytki gresowe z kolekcji Antiqva to propozycja płytek gładkich i wzorzystych do stworzenia których inspiracja były tradycyjne kafle o roślinnych i geometrycznych wzorach i intensywnej naturalnej kolorystyce wytwarzane metoda rzemieślniczą. To przykład małych kafli w formacie 20x20 które produkowane są w 8 kolorach, kolorze białym, ochry, różowym, ciemno zielonym, w odcieniach szarości, niebieskim, grafitowym i jasno niebieskim. Są to kafle gresowe o szerokim zastosowaniu dzięki parametrom technicznym, kolorystyce i wzornictwie. Hiszpańskie kafle idealne jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na taras, płytki do holu czy element aranżacji w salonie np. jako okładzina kominka. Są to gresowe kafle o unikatowym wzornictwie i gładkiej matowej powierzchni, które znajdą zastosowanie zarówno w nowoczesnych wnętrzach jak i aranżacjach klasycznych czy retro. Płytki Antiqva pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, metalem czy kamieniem naturalnym. Kolekcja bazowa jest poszerzona o ozdobne płytki dekoracyjne Antiqva Encants, które mogą znaleźć zastosowanie w aranżacji  balkonu, tarasu, altany czy tarasu. W ofercie producenta są następujące płytki z tej kolekcji: Antiqva White, Antiqva Ochre, Antiqva Rose, Antiqva Green, Antiqva Alabaster, Antiqva Aqua, Antiqva Blue i Antiqva Graphite.

Zastosowanie-płytki gresowe: płytka ścienna, płytki podłogowe, płytki na taras, płytki balkonowe, płytki na fasadę, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do przedpokoju, płytka do holu płytki do altany.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij