Menu

Kategorie

Kolekcja Cobalt Tribal

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cobalt Tribal

Kolekcja Cobalt Tribal to wzorzysta płytka gresowa z wzorem geometrycznym podkreślonym kolorami bieli, niebieskim i szarym o matowej powierzchni. Cały wzór obejmuje 8 różnych wariantów. Cobalt Tribal mają szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne i płytki podłogowe i są również mrozoodporne. Te hiszpańskie płytki to niewątpliwie hit wśród płytek wzorzystych, znalazły one miejsce w wielu projektach we wnętrzach klasycznych, retro, rustykalnych jak i nowoczesnych i vintage. Wyglądają bardzo naturalnie ożywiają każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli. 

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij