Menu

Kategorie

Kolekcja Estrella

Kolekcja Estrella

Kolekcja Estrella to płytki imitujące terakotę utrzymane w stylu retro. Są to płytki które zadowolą każdego miłośnika stylu vintage, Stylu retro, czy wnętrz w stylu rustykalnym. Płytki te dzięki kolorystyce i wzornictwie będą idealnym elementem dekoracyjnym w każdym wnętrzu. Na kolekcję tą składają się płytek gresowych bazowe i dekoracje w wymiarze 20x20 cm oraz płytek ściennych o wymiarze 15x30 cm i 10x30cm produkowane na podkładzie czerwonym. Kolekcja dostępna jest w kolorach Adobe Blanco, Adobe Caldera, Andalusi, Estrella Mix, Cenefa Estrella No1, Cenefa Estrella No2, Cenefa Estrella No1, Cenefa Estrella No3, Cenefa Pine, Pavimento Estrella i Adobe Marron.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij