Menu

Kategorie

Kolekcja Provence

Kolekcja Provence

Kolekcja Provence z oferty hiszpańskiej fabryki Ribesalbes to płytki ścienne o strukturalnej powierzchni. Kolekcja oferowana jest w formacie 30x30 cm i dostępna w jasnych pastelowych kolorach, przypominająca mozaikę powierzchnia składa się z małych kwadratów mająca wymiar około 3x3cm. Każdy z nich ma inny odcień i posiada inny wzór co w całości przypomina drobny styl patchwork. Ciekawym uzupełnieniem kolekcji jest płytka jednokolorowa Blanco Brillo 30×30 cm jest to biała płytka ścienna, która podkreśla wzory kolekcji Provence. Kolekcja w klasycznych i odważnych kolorach pasuje do każdego wnętrza i stylu. dostępne kolory: Provence Marengo, Provence Beige, Provence Marfil, Provence Crema, Provence Mar, Provence Marino, Provence Gris, Provence Verde, Provence perla i Provence Multicolor.

Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij