Menu

Kategorie

Kolekcja Puzzle

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Puzzle

Kolekcja Puzzle to płytki na czerwonym podkładzie o matowym wykończeniu z klasą ścieralności IV i powierzchni antypoślizgowej R10. Kolekcja składa się z gładkich płytek z wzorem geometryczno-roślinnym o różnorodnej kolorystyce. Do kafli bogatych we wzory i barwy pasują idealnie płytki bazowe z kolekcji Antigua Base jak: Antigua Verde, Antigua Ocre, Antigua Salmón i Antigua Marrón. Płytki produkowane na podkładzie czerwonym poprzez wysokie parametry techniczne głównie stosuje się jako okładzina podłogi, ale można je również stosować na ścianę. Wzory tej kolekcji odzwierciedlają różne style od klasycznego, rustykalnego przez prowansalski aż do orientalnego i nowoczesnego. Dostępne wzory w kolekcji Puzzle to: Puzzle Club, Puzzle Castril, Puzzle Aracena, Puzzle Mijas, Puzzle Montoro, Puzzle Mijas, Puzzle Pirena, Puzzle Rubi, Puzzle Cardena, Puzzle Alcazaba, Puzzle Venecia, Puzzle Losar, Puzzle Cosmos i Puzzle Alhama.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytka na balkon, płytka na taras, płytka chodnikowa. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij