Menu

Kategorie

Kolekcja Riviera

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Riviera

Kolekcja  Riviera to seria płytek która oddaje hołd pięknu lazurowego wybrzeża, zarówno w aspekcie piękna natury, piaszczystych plaż , błękitu morza i bogactwa roślinności, jak i pod względem bogactwa architektury i charakterystycznego wzornictwa dla tego regionu. Są to płytki gresowe wzorzyste utrzymane w odcieniach kolorów zielonego i niebieskiego z charakterystycznymi wzorami graficznymi i z ornamentami retro. Serię Riviera ma 6 twarz, które odpowiadają znanym morskim kurortom riwiery francuskiej, Nice, Saint Tropez, Montecarlo, Menton i Antibes.  Każda z nich stworzona została w duch przewodnich kolorach niebieskim i zielonym, ich powierzchnia wizualnie nie jest jednolita, widzimy tu jakby spod barwnej powierzchnię wyłaniały się delikatne ziarenka piasku. Kafle Riviera produkowane są w formacie 25x25 i baza płytki jest kolor biały. Są to hiszpańskie płytki gresowe z oferty fabryki Codicer o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, proponowane są jako płytki podłogowe, płytki ścienne, należy zauważyć również że są to płytki mrozoodporne więc jest to ciekawa propozycja płytek na taras, płytek balkonowych czy płytek na elewację. Bardzo nietuzinkowe wzornictwo, połączenie stylu retro z najnowszymi trendami tworzy nietuzinkowa kolekcję która może być idelną propozycją aranżacji każdego wnętrza mieszkalnego jak i elementem wystroju wnętrz użyteczności publicznej typu restauracje, hotele, biura, salony handlowe, kawiarnie.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki na ścianę, płytki do łazienki, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu, płytki na taras, płytki na balkon, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij