Menu

Kategorie

Kolekcja Tapestry

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Tapestry

Nowa kolekcja Tapestry to wzorzysta płytka gresowa przypominającym tapetę. Jest to kolekcja o mieszanych wzorach kwiecistych, roślinnych i orientalnych o delikatnych barwach. Tapestry oferowana jest w dwóch formatach 59.2x59.2cm i 50x100cm i posiada matowe wykończenie. Wyjątkowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Dostępne kolory z tej kolekcji to beżu, brązie i odrobiną niebieskiego i czarnego. Cała kolekcja oferowana jest w trzech wersjach Tapestry Cream, Tapestry Green i Tapestry Colors.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij