Menu

Kategorie

Kolekcja World Parks

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja World Parks

Terakota World Parks to kolekcja z oferty Vives ceramica. Kolekcja ta składa się 6 modeli płytek, z których każdy kolorystyką i wzornictwem nawiązuje do jednego z najpopularniejszych parków świata, stanowiących symbol największych metropolii. Są to płytki typu patchwork o ciekawych i niebanalnych wzorach, każda podzielona jest na 9 mniejszych kwadratów oddzielonych od siebie liniami imitującymi fugi w kolorystyce dopasowanej do ogólnej kolorystki danego wzoru. Powierzchnia płytek z kolekcji World Parks jest matowa. Dla uzyskania efektu bogactwa wzoru i uniknięcia monotonii, płytki w ramach jednego opakowania różnią się wzorami i ich układem. Kafle z kolekcji World Parks ze względu na swoje parametry techniczne mogą być układane tylko wewnątrz budynków. Mogą być wykorzystane jako płytka podłogowa jak i ścienna. Płytki z tej kolekcji to świetne rozwiązanie do łazienki, kuchni, salonu czy pomieszczeń biurowych zarówno jako okładzina ściany jak i płytka podłogowa.


Dzięki bardzo ciekawemu wzornictwu płytka ta świetnie nadaje się jako element dekoracyjny przełamujący płytki jednobarwne. Do kolekcji tej zaliczamy również płytki Barnet 31,6x31,6, monokolory biały, czarny, gris i ocre.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij