Menu

Kategorie

Kolekcje Lancaster

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcje Lancaster

Kolekcje Lancaster to propozycja matowych płytek gresowych w formacie 45x45 utrzymanych w stylu vintage. Są to płytki nawiązujące do tradycji angielskiego wzornictwa wieku XIX.  Płytki imitują posadzki z charakterystycznymi ornamentami, które święciły triumf w  domach mieszczańskich tamtego okresu utrzymane w odcieniach szarości, koloru niebieskiego na białym podkładzie. Stanowią one połączenie elegancji i kunsztu ręcznie wykonywanych wyrobów rzemieślniczych.  Są to płytki produkowane na podkładzie gresowym, mrozoodporne o klasie ścieralności PEI III, są one idealną propozycją płytek ściennych jak i płytek podłogowych. Niewątpliwie aranżacja wnętrz mieszkalnych w stylu retro, vintage z płytek Brighton to strzał w dziesiątkę.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij