Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 500 581 774 info@apelazienki.pl
Powrót

Producenci

30.07.2019

Eco Ceramic

Eco ceramic to hiszpański producent płytek ceramicznych. Eco ceramika produkuje produkty które są połączeniem piękna natury, tradycji i nowoczesności. Niewątpliwie oferta tego producenta skupia się na klasycznych płytkach ściennych i płytkach podłogowych w naturalnej kolorystyce. Płytki ścienne i płytki łazienkowe bardzo często designem nawiązują do wzorów charakterystycznych dla danego regionu Hiszpanii czy np Maroka. Eco ceramika posiada bardzo bogatą ofertę płytek gresowych i płytek na czerwonym podkładzie imitujących kamień, płytki imitujące marmur w różnych wersjach wykończenia, płytki matowe gładkie czy płytki imitujące kamień o powierzchni strukturalnej, gdzie dotykając płytkę mamy wrażenie że dotykamy powierzchnie z naturalnego kamienia.

Mimo dbania o ofertę tradycyjnych, klasycznych produktów, rozwijają ofertę produktów nowoczesnych, wielkoformatowych, ich wysoką jakoścc. W ofercie fabryki znajdziemy

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij