Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl
Powrót

Producenci

12.12.2020

Mapei

Mapei producent chemii budowlanej. Produkty i rozwiązania systemowe MAPEI to część otaczającej nas rzeczywistości. Znajdujemy je w mieszkaniach, w konstrukcjach obiektów publicznych, komercyjnych i infrastrukturalnych, w zabytkowych budowlach przywróconych do dawnej świetności. Dzięki innowacyjnym formułom są one bezpieczne dla wykonawców, ostatecznych użytkowników pomieszczeń i środowiska naturalnego, a jednocześnie cechuje je trwałość w czasie i wysokie walory estetyczne.

Sa to kleje, fugi, silikony, masy tynkarskie, środki zabezpieczające powierzchnie przed działaniem wilgoci, grunty, membrany izolujące, włukniny izolacyjne czy farby. To gwarancja najwyższej jakości i trwałości produktów których zastosowanie ma na celu zapewnienie trwałości i efektywności wykonania prac budowlanych.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij