Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Markina Silver 60x60. Gres polerowany imitujący czarny marmur.

Kategoria: Kolekcja Marquina

Producent: Santa Claus Ceramica

99.00 PLN / m2

Dostępność: Dostępne

Zapytaj formularzem Zadzwoń Zadzwoń Zapytaj mailem

Podawany rozmiar katalogowy może nieznacznie różnić się od rozmiaru rzeczywistego. W przypadku dokupywania płytek należy upewnić się u sprzedawcy czy ich kalibracja (rozmiar rzeczywisty), jest taka sama. Jeśli planowane jest połączenie na jednej powierzchni kilku modeli o tym samym rozmiarze katalogowym, należy poinformować o takim zamiarze sprzedawcę.

  • Opis
  • Poleć znajomemu
  • Koszty transportu

Markinia Silver 60x60 płytka gresowa imitująca naturalny czarny marmur typu Marqina. Jest to płytka o intensywnej czarnej barwie z białymi i jasno szarymii żyłkami tworzące elegancką powierzchnie.

Kolekcja Marquina to eleganckie płytki imitujące czarny marmur typu Marqina w trzech odsłonach użylenia. Na kolekcję tą składają się płytki gresowe Marquina Gold 60x60 i 60x120 ze złotym użyleniem, Marquina Silver 60x120 i 60x60 gdzie dominuje biało srebrne użylenie na czarnym tle i  Marquina Noble 60x120 i 60x60 które łącza użylenie złote i srebrno białe. Marquina to płytki w połysku o głębokiej i intensywnej czarnej barwie, gdzie jednocześnie żyłki charakterystyczne dla tego rodzaju naturalnego marmuru są zastosowane w elegancki i stonowany sposób, nie tworząc agresywnej powierzchni która zabija piękno kontrastu z czerni i połysku. Są to płytki gresowe o rektyfikowanych krawędziach, dzięki czemu można je układać w elegancką powierzchnię, minimalizując szerokość spoin do minimum. Są to płytki o bardzo uniwersalnym zastosowaniu, które można układać jako płytki ścienne i płytki podłogowe dostępne w formacie 60x120. Jest to ciekawa propozycja płytek zarówno do obiektów użytkowych typu hotele, restauracje, przestrzenie biurowe  jak i pomieszczeń mieszkalnych, jako płytki łazienkowe, płytki do kuchni czy płytki do salonu. Płytki te posiadają IV klasę ścieralności, są mrozoodporne i nie wymagają impregnacji.


Zastosowanie: płytki ścoenne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do korytarza, płytki do holu, płytki na kominek, płytki na elewację.

Proponowana do łączenia z płytkami z tej kolekcji w formacie 60x120 i płytkami z kolekcji Carrara White Poler.

Parametry

Gatunek: Pierwszy (I)
Rektyfikowane krawędzie: Tak
Przeznaczenie: Ścienna lub podłogowa
Kolor: Czarny
Powierzchnia: Poler
Mrozoodporność: Tak
Grubość: 7 mm
Rozmiar: 60x60 cm
Ilość w opakowaniu: 4 szt.
Producent: Santa Claus Ceramica
Materiał: Gres
  • * pole obowiązkowe

Poproś o indywidualną wycenę kosztów transportu!!!

Koszty transportu:

Realizacja i wysyłka zamówień odbywa się codziennie od poniedziałku do piątku.

Wysyłki kurierskie do 30 kg                                                                                                - 25 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej pół palety 60x80 - waga od 1.00 kg do 80 kg                                   - 99 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej pół palety 60x80 - waga od 80.01 kg do 180 kg                               - 123 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 80x120 – waga od 180.01 kg do 1000 kg                               - 149,90 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 100x100 - waga od 1000,01 kg do 2000 kg                            - 219 zł/brutto.

Koszt wysyłki jednej palety 120x120 - waga do 2000,01 kg do 3000 kg                            - 249 zł/brutto.

Płytki wielkoformatowe powyżej 120 cm – dostawa na palecie                                         – 380 zł/brutto.

 
W przypadku opcji płatności "za pobraniem" sklep pobiera dodatkową opłatę wysokości 39 zł.

 Koszt wysyłki próbki płytki po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności - 30 zł. Zwrot poniesionych kosztów w przypadku dokonania zakupu płytki w naszym sklepie.


Brak możliwości realizacji płatności za pobraniem w przypadku produktów Besco.

Czas dostawy jest szacowany na podstawie dostępności danego produktu i potwierdzenia z klientem realizacji zamówienia. Zwyczajowo towar dostarczany jest w terminie podanym na stronie produktu. W wyjątkowych sytuacjach, czas ten może ulec wydłużeniu, o czym klient zostaje niezwłocznie poinformowany.


Podane ceny to ceny brutto.


Darmowa dostawa przy zamówieniu od 2500 zł/brutto.


Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych towarów w siedzibie firmy, w godzinach pracy firmy w dniach od poniedziałku do soboty, po otrzymaniu potwierdzenia mailowego o treści "Towar gotowy do odbioru w siedzibie firmy"

Godziny pracy firmy:

Poniedziałek – Piątek 07.00-17.00

Sobota 09.00 – 13.00

 Możliwość wysyłki zakupionego towaru poza teren PL po wcześniejszej wycenie kosztów transportu.

Sprzedający zastrzega sobie możliwość zmiany kosztów transportu w szczególnych wypadkach, np. kiedy zamówienie obejmuje produkty znajdujące się na różnych magazynach logistycznych.

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili również...

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij