Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Jade

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Jade

Mozaiki szklane to jeden z najpopularniejszych ściennych i podłogowych materiałów dekoracyjnych. Mając tą wiedzę Dunin jeden z największych producentów dekoracji, mozaik i wykończeń proponuje nam szeroką gamę mozaik szklanych. Jedną z kolekcji nazwano Jade. Inspiracją w tym przypadku była nazwa kamieni typu jady, które posiadają bardzo ciekawą strukturę i barwę. Kamień ten był też inspiracją do stworzenia kolekcji pod tą samą nazwą.

Kolekcja Jade zawiera szeroką gamę mozaik w różnych kolorach od bardzo naturalnych jasnych, perłowych, brązów połyskujących złotymi refleksami po mozaiki w pastelowych kolorach czy intensywnie pomarańczowe i niebieskie. Wszystkie cechuje bardzo delikatna połyskująca perłowo i zlotem powierzchnia.

Są to klasyczne mozaiki ścienne i podłogowe do łazienki które możemy położyć w saunie, brodziku czy basenie.

Mozaiki szklane z serii JADE dzięki oryginalnej formie i kolorystyce są idealnym rozwiązaniem do nowoczesnych i designerskich aranżacji. Z powodzeniem zmienią i wzbogacą oblicze każdego wnętrza i będą cieszyć oko użytkownika przez wiele lat.
Zastosowanie:
polecane jako elementy wykończenia wnętrz
ściany łazienek, kuchni, brodzików, saun, niecek basenowych

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij