Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Woodstone

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Woodstone

Naturalny kamień i marmur w aranżacji mieszkania jak i pomieszczeń publicznych, hoteli, restauracji pozwala na uzyskanie wnętrza eleganckiego, ponadczasowego  i z klasą. Wie o tym lider w produkcji dekoracji, mozaik i elementów wykończeniowych, firma Dunin. W ich ofercie znajdziemy liczne propozycje płytek kamiennych , dekoracji i mozaik do produkcji których wykorzystano kamień naturalny.

Jedną z takich serii jest kolekcja mozaik Woodstone. Dekoracje z tej kolekcji produkowane są z kamienia naturalnego który jest skamielina skał i drewna. To bardzo piękny naturalny kamień w kolorze szarości przełamanego brązem i beżem z ciekawą strukturą nacieków powstałych przez tysiące lat procesów geologicznych. Widoczna struktura kamienia i zróżnicowanie nadaje mozaikom wyjątkowy, naturalny i niepowtarzalny wygląd. Szeroka gama mozaik, rozmiarów i kształtów jest atutem kolekcji, pozwala to na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach klasycznych, we wnętrzach nowoczesnych i retro. Surowość kamienia w tym przypadku nie ogranicza jego zastosowania tyko do wnętrz minimalistycznych czy wielkich eleganckich przestrzeni.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji mozaik z tej kolekcji naturalnego kamienia, poszerza się zakres ich użytkowania nabierają one cech uniwersalności. Są to mozaiki podłogowe i ścienne, możemy je położyć wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz.

Ich trwałość, mrozoodporność, twardość pozwala na ich wykorzystanie również do aranżacji ogrodów, tarasów, balkonów.

 Jest to idealna propozycja elementu dekoracyjnego łączonego z drewnem, marmurem, jak i z klasycznymi białymi płytkami.
Zastosowanie:
ściany, podłogi, ogrody
polecane jako elementy wykończenia wnętrz np.dekory, wnęki, obudowy wanien, wnętrza kabin prysznicowych
zalecane do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów itp.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij