Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Woodstone

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Woodstone

Naturalny kamień i marmur w aranżacji mieszkania jak i pomieszczeń publicznych, hoteli, restauracji pozwala na uzyskanie wnętrza eleganckiego, ponadczasowego  i z klasą. Wie o tym lider w produkcji dekoracji, mozaik i elementów wykończeniowych, firma Dunin. W ich ofercie znajdziemy liczne propozycje płytek kamiennych , dekoracji i mozaik do produkcji których wykorzystano kamień naturalny.

Jedną z takich serii jest kolekcja mozaik Woodstone. Dekoracje z tej kolekcji produkowane są z kamienia naturalnego który jest skamielina skał i drewna. To bardzo piękny naturalny kamień w kolorze szarości przełamanego brązem i beżem z ciekawą strukturą nacieków powstałych przez tysiące lat procesów geologicznych. Widoczna struktura kamienia i zróżnicowanie nadaje mozaikom wyjątkowy, naturalny i niepowtarzalny wygląd. Szeroka gama mozaik, rozmiarów i kształtów jest atutem kolekcji, pozwala to na zastosowanie ich zarówno we wnętrzach klasycznych, we wnętrzach nowoczesnych i retro. Surowość kamienia w tym przypadku nie ogranicza jego zastosowania tyko do wnętrz minimalistycznych czy wielkich eleganckich przestrzeni.

Dzięki wykorzystaniu do produkcji mozaik z tej kolekcji naturalnego kamienia, poszerza się zakres ich użytkowania nabierają one cech uniwersalności. Są to mozaiki podłogowe i ścienne, możemy je położyć wewnątrz mieszkania jak i na zewnątrz.

Ich trwałość, mrozoodporność, twardość pozwala na ich wykorzystanie również do aranżacji ogrodów, tarasów, balkonów.

 Jest to idealna propozycja elementu dekoracyjnego łączonego z drewnem, marmurem, jak i z klasycznymi białymi płytkami.
Zastosowanie:
ściany, podłogi, ogrody
polecane jako elementy wykończenia wnętrz np.dekory, wnęki, obudowy wanien, wnętrza kabin prysznicowych
zalecane do domów, mieszkań, sklepów, restauracji, hoteli, klubów itp.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij