Menu

Kategorie

Kolekcja Alabama

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 9

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Alabama

Kolekcja Alabama to redefinicja luksusu, szeroka gama kolorów w ciepłych tonacjach piasku, sosny czy dębu. Kolorystyka jest specjalnie zaprojektowana tak, aby tworzyła przestrzeń i w dodatku przetrwa upływ czasu. Alabama animuje do kreatywności z możliwością dostosowywania się do powierzchni pomieszczenia. Kolekcja Alabama to płytki gresowe drewnopodobne w klasycznym kształcie deski oraz heksagonalnym z oferty Ape Łazienki. Kafle te maja uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki podłogowe i ścienne. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Kolekcja dostępna jest w formatach 20x120cm i 15x120cm oraz 25x29cm dla heksagonalnych płytek z wzorami geometrycznymi. Kolekcja posiada płytki o powierzchni antypoślizgowe R10 i klasie ścieralności IV. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza i wyjście z projektem na zewnątrz, na taras, werandę czy balkon. Dodatkową ofertą producenta są płytki  Anti-Slip z powierzchnią R11 specjalnie przystosowaną na zewnątrz np. przy tarasie czy basenie. Ponadto możemy dobrać stopnice 33×120cm, listwy wykończeniowe 3,2x33cm lub 8x60cm jak i narożne 8x60cm pod indywidualne zamówienie. Dostępne kolory to Alabama Artico, Alabama Nebbia, Alabama Faggio, Alabama Quercia, Alabama Cenere, Alabama Sandalo, Alabama Decowood White Mix, Alabama Decowood Snow Mix i Alabama Decowood Haya Mix. 

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij