Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Belice

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 27

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Belice

Belice to kolekcja płytek gresowych przedstawiających naturalne drewno o wielu twarzach. Widzimy tu bogactwo zastosowania drewna, jego wręcz nieograniczone zastosowanie i kombinacje aranżacji desek w wielu formach. Począwszy od klasycznych desek imitujący panele drewnopodobne, płytek heksagonalnych imitujących drewno, szewrony, po płytki inspirowane pięknem i kunsztem intersji w przypadku modeli Vail R i Syote R Multicolor w formacie 80x80 i płytek Gobea 80x180 cm. Kunsztem intarsji, czyli techniki zdobnicza polegającej na tworzeniu obrazu przez wykładanie powierzchni drewnianych innymi elementami, zwłaszcza innymi gatunkami drewna, czasem podbarwianymi, bejcowanymi lub podpalanymi, wstawki umieszcza się w miejscu usuniętych fragmentów z powierzchni przedmiotu. Dzięki zainspirowaniu się tą techniką stworzono wyjątkowe płytki imitujące drewno o najwyższym poziomie technicznym i wizualnym.  Widzimy tu piękno naturalnego drewna w połączeniu z wyrafinowanym designem i ponadczasową kolorystyką. W ofercie kolekcji Belice znajdziemy płytki w kolorach Natural, Noce i Carbon.

Belice to płytki imitujące drewno produkowane na gresowym podkładzie, mrozoodporne oferowane w formatach 10x59.3, 19,4x120, 26x180 w przypadku płytek imitujących klasyczną drewnianą deskę, 51,9x59.9  w przypadku płytek heksagonalnych, format 60x120 to propozycja płytek imitujące płytki układane w jodełkę i 80x80 oraz 80x180 w przypadku płytek stanowiących nową wizualną i estetyczną propozycje płytek imitujących drewno o geometrycznych wzorach. 

Kolekcja płytek Belice to bardzo uniwersalna seria produktów, które możemy zastosować jako płytki podłogowe, płytki na ścianę, płytki na taras, czy płytki na elewację. Design i wysokie parametry techniczne są odpowiedzią na potrzebę  projektantów na płytki o wysokich parametrach technicznych jak i wysokiej klasy estetycznej, które pięknie wkomponują się w szeroką gamę projektów zarówno utrzymanych w nowoczesnym jak i klasycznym stylu. Są to płytki drewnopodobne o wielu twarzach idealne do aranżacji obiektów komercyjnych jak i wnętrz mieszkalnych. Mogą one stanowić również piękne przedłużenie aranżacji wnętrza mieszkalnego np. na tarasie czy balkonie.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki tarasowe, płytki na elewację, płytki na balkon.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij