Menu

Kategorie

Kolekcja Havana

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Havana

Kolekcja Havana płytek drewnopodobnych o wyważonej gamie kolorów idealnie komponujące się z każdym aktualnym trendem. Kolekcja Havana to płytki gresowe drewnopodobne w klasycznym kształcie deski z oferty Ape Łazienki. Kafle te maja uniwersalny charakter i mogą być wykorzystane jako płytki podłogowe lub ścienne. Celem dla projektantów było osiągnięcie płytek nadających naszym domom ciepła, harmonii i bliskości natury. Kolekcja dostępna jest w formatach 22,5x90cm dla klasycznej deski a dla listw wykończeniowych 7,5x90cm. Tak kompleksowa oferta pozwala na kompleksowe zaprojektowanie wnętrza. Dostępne kolory to Havana Coffee, Havana Ash, Havana Almond i Havana Walnut.

Zastosowanie- płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij