Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Oriental Wood

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Oriental Wood

Kolekcja Oriental Wood to niewątpliwie wyjątkowa propozycja  płytek drewnopodobnych gdzie elegancję i ponadczasowość ręcznie obrabianego drewna przeniesiono na jędrność i odporność ceramiki. Nowa kolekcja Oriental Wood firmy Arcana Cerámica inspirowana jest pięknem i kunsztem intarsji, czyli techniki zdobnicza polegającej na tworzeniu obrazu przez wykładanie powierzchni przedmiotów drewnianych (zwłaszcza mebli) innymi gatunkami drewna, czasem podbarwianymi, bejcowanymi lub podpalanymi, wstawki umieszcza się w miejscu usuniętych fragmentów z powierzchni przedmiotu. Dzięki zainspirowaniu się tą techniką stworzono wyjątkowe płytki imitujące drewno o najwyższym poziomie technicznym i wizualnym. Dzięki połączeniu pięknego wzornictwa, wysokim parametrom technicznym i zastosowaniu rozmiaru płytek wielkoformatowych 80x80 i imitacji drewnianej klepki 10x39 możemy śmiało powiedzieć, że jest to propozycja płytek gresowych drewnopodobnych o wyrafinowanym wzorze do wnętrz w obszarach komercyjnych i mieszkalnych, poszukujących wyjątkowego i efektownego stylu. Idealna propozycja płytek drewnopodobnych do obiektów publicznych, restauracji, kawiarni, biór, hoteli czy sal konferencyjnych. Dzięki ciepłej gamie kolorów i bardzo naturalnej fakturze drewna orientalnego przekazuje wszystkie wartości ręcznie wykonanych elementów drewnianych metodą intarsji.

Oriental Wood to płytki gresowe wielkoformatowe proponowane  w rozmiarze 80x80 i 10x39 w wersji klepki które możemy układać w jodełkę czy z przesunięciem tworząc wyjątkowo efektowny parkiet. Jest to seria płytek o matowych które mają rektyfikowane krawędzie, dzięki czemu uzyskujemy naturalny, wysokiej jakości efekt wizualny po ich ułożeniu. Na kolekcję składają się płytki drewniane Komi R Crema 80x80, Komi R Miele 80x80, Nepli R Crema 80x80, Nepli R Miel 80x80, Nalati R Crema 10x39 i Nalati R Miel 10x39.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki tarasowe, płytki na balkon, płytki do salonu, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki na elewację, płytki do przedpokoju.

 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij