Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Treverkmade

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 4

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverkmade

Kolekcja gresu Treverkmade jest dostępna w formacie 15x90 cm – to absolutna nowość, efekt drewna, jest zgodny z najnowszymi tendencjami przywracania do użytku małych formatów płytek ceramicznych. Estetyka Treverkmade inspiruje się starymi deskami z beczek, których używano do przechowywania płynów. Efekt finalny to ciepły materiał o cieniowaniu graficznym i kolorystycznym. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Cała kolekcja jest dostępna w kolorach Treverkmade Cream, Treverkmade Caramel, Treverkmade Cognac i Treverkmade Fume.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płtki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij