Menu

Kategorie

Kolekcja Treverktrend

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Treverktrend

Kolekcja Treverktrend to kolekcja gresu o efekcie drewna, którą cechuje podwójny wyraz estetyczny: bardziej tradycyjny – dębu i bardziej współczesny, minimalistyczny – modrzewia. Wykończenie dąb jest dostępne w formacie rektyfikowanym 37,5x150cm, 25x150cm i 19x150 cm, podczas gdy wykończenie modrzewiowe tylko w formacie 25x150 cm. Treverktrend nadaje się do układania zarówno na podłogach, jak i na ścianach. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Dostępne kolory to Treverktrend Rovere Miele, Treverktrend Rovere Naturale, Treverktrend Rovere Scuro, Treverktrend Rovere Tortora, Treverktrend Rovere, Treverktrend Larice Perla, Treverktrend Larice Avorio, Treverktrend Larice Biondo i Treverktrend Larice Cenere.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij