Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Unique

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Unique

Są rzeczy, które tylko czas może osiągnąć w oryginalny sposób. Z biegiem czasu na powierzchni materiału pojawiają się niezrównane efekty, tak jak w przypadku tego drewna. Unique to nowa kolekcja ceramiki imitującej drewno, inspirowana zużyciem oryginalnych i unikalnych gatunków drewna. Dzięki swojemu charakterystycznemu charakterowi i niepowtarzalnemu stylowi, Unique jest dostępny w dwóch formatach: 19,5x121,5 cm i 15x90 cm. Kolekcja, która zawsze będzie aktualna i nie straci z czasem swojej aktualności, czyli Unique oferuje płytki ceramiczne o wyglądzie drewna, które pozostaną ponadczasowe i aktualne pomimo zmian w efemerycznych i niespójnych stylach innych trendów .

Zastosowanie; płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do salonu, płytki do kuchni, płytki łazienkowe, płytki na balkon, płytki tarasowe, płytki elewacyjne, płytki na kominek, płytki do holu, płytki do przedpokoju, płytki na werandę, płytki do altany.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij