Menu

Kategorie

Kolekcja Azuma

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 30

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Azuma

Kolekcja Azuma jest ucieleśnieniem nowej filozofii projektowania inspirowanej Japonią i jej unikalną koncepcją projektowania przestrzeni i mieszkań. W oparciu o złożony charakter materiału z betonu oferujemy radykalnie innowacyjne rozwiązania, a jednocześnie przesiąknięte tradycją sięgającą tysięcy lat. Wszystko to wyraża się w produkcie ceramicznym, który stanowi harmonijną syntezę przemysłowej precyzji i rzemieślniczej dbałości, solidności i lekkości, starannie zbadanej funkcjonalności i inspiracji estetycznych. Z wdziękiem minimalistyczne pięć kolorów, różne formaty i powierzchnie oraz szereg dekoracji zaczerpniętych z archetypowej japońskiej architektury. Dzięki swojej wizji eleganckiej duchowości kompozycyjnej jako klucza do prawdziwej satysfakcji, Azuma stawia nasz związek z otaczającą nas przestrzenią w centrum wszystkiego. Są to płytki na podkładzie gresowym o matowym wykończeniu oferowane w wielu formatach 60x60, 90x90, 45x90, 60x120, 120x120 i 120x260 cm. Jest to kolekcja świetnie pasująca do wnętrz minimalistycznych, industrial czy klasycznych. 

Zastosowanie -płytki gresowe: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu, płytki na taras czy balkon.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij