Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Balbi

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 16

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Balbi

Nowa kolekcja Balbi jest to płytki gresowe inspirowane beton i charakteryzuje się delikatnymi przebarwieniami. Płytki podłogowo-ścienne w nurcie urban, które mają przetrwać upływ czasu. Wyjątkowe, wielowartościowe i eleganckie płytki, które dzięki różnorodności formatów dają poczucie przestronności, a dzięki różnorodnym wzorom można je dopasować do wszelkiego rodzaju projektów. Płytki Balbi oferowane są w wielu formatach m.in. 30x30, 30x60, 60x60, 60x120 i 120x120 cm i dwóch wariantach jako klasyczne gładkie płytki Balbi i trójwymiarowe Balbi Marengo Lowell i Balbi Marengo Newark o podzieloną powierzchnie na drobne kwadraty. Kolekcja produkowana jest na podkładzie gresowym, posiada rektyfikowane krawędzie i oferowana jest w kolorach: Balbi Taupe, Balbi Gris, Balbi Perla i Balbi Marengo.

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij