Menu

Kategorie

Kolekcja Bali

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 11

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Bali

Kolekcja Bali to idealna propozycja, która ożywi każde pomieszczenie w domu. Tekstury ceramiczne spotykają delikatność tkaniny i tapety, Bali łączy w sobie elegancki efekt z czystością. Modułowość i liczne opcje wykończenia pozwalają nam dostosować każdy projekt do przestrzeni i funkcjonalności każdego pomieszczenia. Kolekcja odzwierciedlająca najnowocześniejsze trendy ceramiczne, pozwalająca na tworzenie zrównoważonych pomieszczeń, które nigdy nie tracą na aktualności. Cała kolekcja wykonana jest na podkładzie gresowym o matowej powierzchni. W ofercie znajdziemy płytki o delikatnym wzornictwie i szerokiej gamie rozmiarów 30x30cm, 30x60cm, 32X36,9cm i 60x60 cm, pod zamówienie listy wykończeniowe 7,5×60cm. W Ape Łazienki oferuje trzy odcienie szarości Diamond, Waterfall i Cloudy. 

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij