Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Clay

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clay

Kolekcja Clay to hiszpańskie płytki gresowe o matowej powierzchni, to produkt dla tych, którzy cenią połączenie naturalnych kolorów ziemi z graficznymi wzorami nawiązującą do stylu śródziemnomorskiego i orientalnego. Kolekcja posiadająca mocne przebarwienia kolorystyczne z tzw. efektem postarzenia, który widoczny jest nie tylko na bazowych płytkach Clay Flossi, Clay Glacier i Clay Sienna ale również na dekorach Clay Elvia, Clay Flossi Eve i Clay Glacier Alanis. Dekory z wzorami orientalnymi i geometrycznymi są niepowtarzalne w swoim rodzaju. Jest to kolekcja produkowana z gresu, cechuje się mrozoodpornością i antypoślizgową powierzchni R10. Posiada uniwersalne zastosowanie czy na podłodze lub na ścianie wewnątrz a nawet na zewnątrz kreatywność nie zna granic. Kafle Clay charakteryzują się szarą kolorystyką i formatem 22,3x22,3 cm. Dostępne kolory to: Clay Flossi, Clay Glacier, Clay Flossi Eve, Clay Glacier Alanis, Clay Glacier Elvia, Clay Sienna i Clay Sienna Elvia.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij