Menu

Kategorie

Kolekcja Clay

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 7

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Clay

Kolekcja Clay to hiszpańskie płytki gresowe o matowej powierzchni, to produkt dla tych, którzy cenią połączenie naturalnych kolorów ziemi z graficznymi wzorami nawiązującą do stylu śródziemnomorskiego i orientalnego. Kolekcja posiadająca mocne przebarwienia kolorystyczne z tzw. efektem postarzenia, który widoczny jest nie tylko na bazowych płytkach Clay Flossi, Clay Glacier i Clay Sienna ale również na dekorach Clay Elvia, Clay Flossi Eve i Clay Glacier Alanis. Dekory z wzorami orientalnymi i geometrycznymi są niepowtarzalne w swoim rodzaju. Jest to kolekcja produkowana z gresu, cechuje się mrozoodpornością i antypoślizgową powierzchni R10. Posiada uniwersalne zastosowanie czy na podłodze lub na ścianie wewnątrz a nawet na zewnątrz kreatywność nie zna granic. Kafle Clay charakteryzują się szarą kolorystyką i formatem 22,3x22,3 cm. Dostępne kolory to: Clay Flossi, Clay Glacier, Clay Flossi Eve, Clay Glacier Alanis, Clay Glacier Elvia, Clay Sienna i Clay Sienna Elvia.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij