Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Core

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Core

Powrót do prostego i zrównoważonego życia, ponowne połączenie się z naturą i kunsztem oraz propagowanie odłączenia to niektóre z filarów trendu Cottagecore, ruchu o pewnej sielankowej, a nawet romantycznej i nostalgicznej atmosferze, który w ostatnich latach nabrał sensu bardziej niż kiedykolwiek. A to wykracza poza kwestie estetyczne, aby stać się harmonijnym i prostym sposobem na życie. Core oferowana jest w formatach 60x120cm, 59,1×119,1cm, 45×90cm, 32×62,5 cm i 30x30cm. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących beton czy cement o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Core powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory Core Grey, Core Greige, Core Almond i Core Natural.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij