Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Cottage

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 12

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Cottage

Cottage celebruje naturalne piękno grafiką, która sprzyja równowadze w środowisku, łączy rzemiosło i design oraz łączy ludzi z otoczeniem poprzez materiał pełen autentyczności, gdzie mniej znaczy więcej. Cottage oferowana jest w dwóch formatach 33,15×33,15cm i 16,5×16,5cm o jednolitej gładkiej i dekoracyjnej powierzchni z wzorem kwadratowym. Jest to ciekawa kolekcja płytek imitujących beton czy cement o klasycznym charakterze to idealna propozycja okładzin do pomieszczeń mieszkalnych. Te płytki proponowane są jako płytki ścienne i podłogowe o gładkiej i strukturalnej powierzchni w przypadku dekoru. Bardzo uniwersalny charakter i wysokie parametry płytki Core powodują, że płytka ta cieszy się dużym zainteresowaniem pośród projektantów, dając duże możliwości aranżacji wnętrz. Dostępne kolory Cottage Grey, Cottage Greige, Cottage Almond i Cottage Natural. Podstawowo kolekcja posiada klasę ścieralności IV i antypoślizgową powierzchnie R9 pod zamówienie płytki z powierzchnią Antislip R12.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij