Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Downtown Ape

Ilość: 35

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 35

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Downtown Ape

Kolekcja Downtown inspirowana jest krajobrazem dużych miast - światowych metropolii, w która cementowi i beton dostają nowe znaczenie. Z dala od stereotypu, że jest to twardy, szorstki i zimny materiał, Downtown wnosi do przestrzeni świeżość i modernizm. Rezultatem jest piękna kolekcja, która w połączeniu z trzaskiem tradycyjnej ceramiki i industrialnym charakterem nadaje każdemu ze swoich elementów wrażenie przestronności i blasku. Kolorystyka utrzymana w bieli, szarości betonu, piasku, węglu jak i różu i niebieskim. Nowoczesna i wielkomiejska elegancja tej serii porcelany w małych formatach 11,5x23,2, 5,7x23,2 cm i 11,5X11,5. Płytki Downtown pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. W naszym sklepie Ape Łazienki oferujemy następujące modele produkowane z gresu: Downtown White, Downtown Pearl, Downtown Grey, Downtown Coal, Downtown Sand, Downtown Rose, Downtown Blue, Gleam White, Gleam Pearl, Gleam Grey, Gleam Coal, Gleam Sand, Gleam Rose i Gleam Blue.

Zastosowanie: płytki do kuchni, płytki o przedpokoju, płytki do salonu, płytki łazienkowe, płytki do sklepów, lokalach usługowych i budynkach użyteczności publicznej.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij