Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Heredad

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 15

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Heredad

Płytki Heredad to jedna z ciekawszych propozycji z oferty Ape Łazienki. Są to hiszpańskie płytki gresowe produkowane w formacie 25x25 cm jako klasyczny kwadrat i wyjątkowy format ośmiokąta. Płytki produkowane są na podkładzie gresowym i są mrozoodporne i nierektyfikowane. Gres Heredad ma bardzo szerokie i uniwersalne zastosowanie, dzięki wysokim parametrom technicznym możemy kafle z tej kolekcji użyć jako płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki tarasowe, płytki na balkon czy płytki elewacyjne. Kafle Heredad to propozycja płytek nawiązujących wzornictwem i kolorystyką do stylu rustykalnego. Kolorystyka utrzymana jest w kolorach cegły czy terakoty z przebarwieniami co nadaje im efekt postarzenia. Kolekcja Heredad uzupełniona o elegancka i stonowana propozycja płytek wzorzystych, które stworzą niepowtarzalną atmosferę w pomieszczeniach mieszkalnych jak i pomieszczeniach użytkowych. Projektanci chętnie aranżują wnętrza restauracji, kawiarni czy pomieszczeń hotelowych właśnie płytkami z tej kolekcji. Na serię Heredad składają się płytki Heredad Acena, Heredad Centeno, Octo Heredad Acena, Octo Heredad Centeno, Decorado Greek Avena, Decorado Inca Centeno, Taco Heredad Acena, Taco Heredad Azul, Taco Heredad Blanco, Taco Heredad Centeno, Taco Heredad Hidra, Taco Heredad Marina i Taco Heredad Musgo.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki gresowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki na taras, płytki balkonowe, płytki do przedpokoju.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij