Menu

Kategorie

Kolekcja Katalea

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Katalea

Kolekcja Katalea to płytki gresowe imitujące kamień o polerowanej powierzchni i delikatnym użyleniu. Płytka Katalea oferowana jest w jednym formacie 75x75 cm. Gra światła w połączeniu z ciekawą kolorystyką płytek, delikatnym użyleniu czyni te kafle gresowe bardzo eleganckimi i ponadczasowymi. Katalea to płytki gresowe, mrozoodporne o bardzo wysokich parametrach technicznych, co pozwala na ich układanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych jak i obiektach publicznych, np. biura, sklepy, restauracje czy kawiarnie. Glazura Katalea to uniwersalne płytki, które mogą wykorzystane jako płytki podłogowe czy ścienne. Płytki z tej kolekcji dostępne są w kolorach Katalea Pearl, Katalea Hueso i Katalea Taupe.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki na taras, płytki do salonu, płytki do holu, płytki do wiatrołapu, płytki na balkon, płytki na kominek.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij