Menu

Kategorie

Kolekcja Laris

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Laris

Kolekcja Laris to płytki gresowe imitująca beton i marmur dostępna w formacie 80x80cm w sześciu modnych odsłonach kolorystycznych. Laris to wyjątkowa seria płytek gresowych z jednej strony mamy białą kaflę imitującą kamień jak sama nazwa wskazuje włoski marmur Carrara, z drugiej strony płytki imitujące beton w pięciu kolorach. Cała kolekcja oferowana jest o powierzchni Lappato i rektyfikowanych krawędziach, możemy stosować na ścianach i podłodze zarówno nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy country. Płytki Laris pięknie komponują się w połączeniu z naturalnymi materiałami jak drewno, len czy kamień. Ich zastosowanie jest możliwe praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oba rodzaje płytek są rektyfikowane i przeznaczone do zastosowania wewnątrz lub na zewnątrz. Dostępne są trzy kolory: Laris Carrara, Laris Bianco, Laris Beige, Laris Gris, Laris Grafit i Laris Nero.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij