Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Metal Forte

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 24

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Metal Forte

Forge to powierzchnia o metalicznym wyglądzie, która doskonale nadaje się do przemysłowych eleganckich rozwiązań projektowych. W ten sposób NovaBell nadaje nowoczesnym przestrzeniom wewnętrznym i zewnętrznym miejskiego charakteru. Cztery odważne warianty kolorystyczne łączą połyskujące metaliczne efekty na porcelanowej kamionce, oksydowane i błyszczące powierzchnie. Oryginalna dekoracja Metal Mix tworzy kreatywny Patchwork w industrialnym stylu. Moduły Metal Mix dostępne w trzech formatach  ozdobione są płaskorzeźbami specjalnie zaprojektowanymi do pokrycia podłóg i ścian. Stream jest inspirowany trójwymiarowymi geometriami, które tworzą subtelny trójwymiarowy efekt na ścianach. Reliefowe powierzchnie, które można wykorzystać do cało powierzchniowych projektów ściennych w stylu industrialnym, prezentują się w grze światła i cienia. Harmonijne współgranie modułów opiera się na dokładnych badaniach materiałów i różnorodnych strukturach, które zapewniają spójne, zrównoważone obrazy powierzchni. Dekoracje kuźnicze i opalizujące płytki bazowe nadają się do szerokiej gamy zastosowań, a ich solidność i łatwość konserwacji zapewniają architektom i projektantom materiał wysokiej jakości na dłoni, która nie utlenia się i pozostaje piękna przez długi czas. Dostępne kolory płytek to: Metal Alluminio, Metal Inox, Metal Dark i Metal Bronzo.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki na kominek, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij