Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Mystone Quarzite

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 18

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Mystone Quarzite

Kolekcja Mystone Quarzite to nowy gres, który inspiruje się naturalnym kamieniem i czarnym kwarcytem. Kolekcja prawie doskonała, wierna swojemu punktowi odniesienia zarówno jeżeli chodzi o kolory Black i Platinum, jak i o powierzchnię zwartą i pełną niuansów. Dostępna w czterech formatach, wśród których duży 60x120 cm, w wariantach naturalnym i strukturalnym. Mystone Quarzite jest idealna na posadzki i okładziny zewnętrzne do obiektów mieszkalnych i komercyjnych o niskim natężeniu ruchu. Kolekcja o ponadczasowym wzornictwie z możliwością zastosowania na ścianach zarówno w nowoczesnych wnętrz jak i w aranżacjach klasycznych, nowoczesnych czy Industrial. Płytki Mystone Quarzite pięknie komponują się w połączeniu z drewnem, lnem czy kamieniem. Dostępne kolory to Mystone Quarzite Beige, Mystone Quarzite Ghiaccio, Mystone Quarzite Black i Mystone Quarzite Platinum.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij