Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Nassau

Ilość: 54

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 54

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Nassau

Płytki gresowe z kolekcji Nassau to to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek gresowych imitujących kamień. Kolekcja płytek gresowych kamiennych utrzymane w naturalnych jasnych barwach bieli, szarości i kremu o bardzo naturalnej i wiernej naturze strukturze kamienia. Kolekcja ponadto posiada płytki gresowe dekoracyjne Tulum z nietypowym kształtem półokrągłym, wzorzyste i Mozaiki. Bardzo wyrazista stylistyka daje nam wizualne wrażenie jakby całość tworzyły pojedyncze kamienie. Są to płytki imitujące kamień oferowane o wykończeniu powierzchni matowej. Płytki na podkładzie gresowym, mrozoodporne z rektyfikowanymi krawędziami. Mrozoodporny gres z którego zostały wykonane 60x60 Xtra, pozwala na zastosowanie płytek zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, jako element wykończeniowy podłóg lub ścian. Jest to bardzo rozbudowana kolekcja, płytki oferowane są w formatach 20x20cm, 59,3x59,3cm, 60x60 cm, 60x60 Xtra cm, 80x80 cm, 120x120 cm i 80x180cm w zależności od wybranego koloru. Ponadto w skład wchodzą jeszcze płytki dekoracyjne Nassau Mosaico o wymiarze 30x30cm i Nassau Tulum o nietypowym kształcie półokrągłym 36,4x33,7 cm. 

Zastosowanie płytek Nassau: - płytki ścienne i podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki balkonowe, płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij