Menu

Kategorie

Kolekcja Niza

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 49

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Niza

Płytki gresowe z kolekcji Niza to interesująca i bardzo rozbudowana propozycja płytek gresowych imitujących kamień. Kolekcja płytek gresowych kamiennych utrzymane w naturalnych jasnych barwach beżu, szarości i zieleni o bardzo naturalnej i wiernej naturze strukturze kamienia. Kolekcja ponadto posiada płytki gresowe dekoracyjne o dwóch rodzajach Monaco imitujące lastryko z drobnymi kamieniami zatopionymi na powierzchni. Drugi wariat to kafle małego formatu 20x20 cm o różnego rodzaju wzorach geometryczno-roślinnych. Są to płytki imitujące kamień oferowane o wykończeniu powierzchni matowej i polerowanej zwanej Pulido. Płytki na podkładzie gresowym, są mrozoodporne z rektyfikowanymi krawędziami. Mrozoodporny gres z którego zostały wykonane, pozwala na zastosowanie płytek zarówno wewnątrz, jak na zewnątrz, jako element wykończeniowy podłóg lub ścian. Jest to bardzo rozbudowana kolekcja, płytki oferowane są w formatach 20x20cm, 80x80 cm i 79,3x79,3 cm w zależności od wybranego koloru. 

Zastosowanie: - płytki ścienne i podłogowe, do przedpokoju, płytki kuchenne, płytki do  salonu, płytki łazienkowe łazienki, płytki balkonowe, płytki tarasowe, płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij