Menu

Kategorie

Kolekcja Num

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 8

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Num

Num płytki gresowe i ścienne imitujące biały marmur z szarymi smugami o błyszczącym wykończeniu. Płytki marmuropodobne Num to hiszpańskie produkt o ciekawym wzornictwie, obok klasycznych gładkich płytek znajdziemy dwie twarze dekorów strukturalnych, gwarantuje to bardzo ciekawy, niepowtarzalny efekt końcowy. Kafle Num są oferowane w formatach 60x60cm i 60x120cm dla gresu, natomiast płytki ścienne w wymiarze 25x50cm i 30x90cm są produkowane na czerwonym podkładzie. Gresowy podkład tych kafli daje nam produkt o uniwersalnym zastosowaniu, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne jak i podłogowe. Są to kafle mrozoodporne, tak więc można je wykorzystać również na tarasie czy balkonie. Dostępne modele Num Blanco Glossy, Num Blanco i Num Blanco RLV.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki do kuchni, płytki do łazienki, płytki do salonu, płytki na elewację, płytki na taras, płytki na balkon, płytki na kominek, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij