Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Raw

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 28

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Raw

Raw to dekoracyjny trend, który stawia na dobór naturalnych materiałów do aranżacji wnętrz. Styl, który ma jasny cel: zachowanie istoty i wyglądu materiałów w ich naturalnym stanie. Ale Raw to coś więcej niż trend; jest to prąd, który nadchodzi gotowy, by nadać nowe znaczenie przestrzeniom i przywrócić nas do naszych korzeni. Nasza kolekcja Raw znajduje się w każdym zakątku domu, ponieważ dzięki zbiegowi technik i inspiracji oferuje szeroką i wszechstronną gamę wykończeń. Drewno, cement, rdza, neutralne kolory i miękkie reliefy to tylko próbka tego, co Raw ma do zaoferowania. Ta seria jest w stanie zapewnić każdemu domowi ciągłość wizualną, która daleki od linearności i monotonności, jest naładowany bogactwem zdobniczym. Są to płytki gresowe i ścienne dostępne w formatach 60x120, 120x120 i 90x90 cm. Kafle Raw charakteryzują się matową powierzchnią nadającym pomieszczeniom nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Kafle Raw imitują beton w kolorze beżowym i kilku odcieniach szarości. Płytki ścienne z kolekcji Raw produkowane są również z gresu i możemy wybrać z pomiędzy sześciu modeli. Oprócz gładkiej płytki Raw w ofercie znajdują się płytki z wzorami roślinnymi o różnej kolorystyce Raw Decor Set. Są to klasyczne płytki, które cieszą się stosowaniem w kuchni, łazience, przy barze i kafejce a nawet w pomieszczeniach publicznych jak restauracje i hotele. Klasyczne kafle pasują do każdego stylu i wyposażenie, możemy je kombinować z drewnem, metalem i szkłem. Dostępne modele: Raw Naive Smooth, Raw Cotton Smooth, Raw Cement Smooth, Raw Toasted Smooth, Decor Set(2) Raw Naive,  Decor Set(2) Raw Cotton, Decor Set(2) Raw Cement, Decor Set(2) Raw Toasted, Decor Set(2) Skema Naive, Decor Set(2) Skema Cotton, Decor Set(2) Skema Cement, Decor Set(2) Skema Toasted, Decor Set(2) Tropical, Decor Set(2) Suspire Cloudy, Decor Set(2) Suspire Rust, Decor Set(2) Follaje i Decor Versatile.

Zastosowanie: płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do łazienki, płytki do kuchni, płytki do salonu, płytki do altany, płytki na kominek, płytki do holu. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij