Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Slate B&W

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 6

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Slate B&W

Kolekcja Slate z fabryki Baldocer to płytki gresowe imitujące kamień naturalny czy łupek w kolorze białym i czarnym. Płytki gresowe są mrozoodporne, rektyfikowane i posiadają matową, antypoślizgową powierzchnię. Wysokie parametry techniczne płytek z kolekcji Slate pozwalają na ich wykorzystanie zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej jak również na zewnątrz. Płytki Slate dostępne są w dwóch formatach 60x90cm i 60x120cm. Cała kolekcja Slate oferowana jest w klasycznej naturalnej kolorystyce Slate Black i Slate White. Kolekcja Slate to płytki, które możemy wykorzystać zarówno w aranżacji wnętrz nowoczesnych, industrialnych jak i klasycznych a nawet rustykalnych. Połączenie z elementami drewna daje możliwość stworzenia wnętrza uniwersalnego i ponadczasowego. 

Zastosowanie: płytka na podłogę, płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytka na taras, płytka na balkon, płytka na chodnik. 

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij