Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Stream

Ilość: 47

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 47

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 3 Następna Ostatnia

Kolekcja Stream

Powierzchnie zainspirowane naturalnym kamieniem spotykają się w ramach kolekcji na podłogi i okładziny Stream, która proponowana jest w pięciu kolorach o delikatnym odcieniu i w formatach 60x120cm, 75x75cm, 60x60cm, 45x45 oraz 30x60cm. Ten ostatni dostępny jest również na powierzchnie zewnętrzne. Dla płytek ściennych oferujemy dwa różne formaty 25x76cm i 20x50cm, które wzbogacone są dwoma strukturami trójwymiarowymi i dekorami o geometrycznych motywach, idealnie łączą się z podłogami z gresu porcelanowego. Płytki Stream mają bardzo szerokie zastosowanie, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne w klasycznych wnętrzach, jednocześnie świetnie sprawdza się jako element aranżacji dużych nowoczesnych, wręcz industrialnych przestrzeni. Kafle Stream pięknie komponują się z drewnem i nowoczesnym wyposażeniem. Dostępne kolory to: Stream Beige, Stream Grey, Stream White, Stream Ivory, Stream, Stream Wind 3D, Stream Fiber 3D, Stream Decoro Match White, Stream Decoro Fierce White, Stream Decoro Fierce Ivory, Stream Decoro Match Ivory, Stream Decoro Reverse White, Stream Decoro Reverse Ivory, Stream Mosaico, Stream Anthracite i Stream Decoro Classic.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij