Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Sunrock

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 2

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Sunrock

Kolekcja Sunrock to płytki gresowe z oferty hiszpańskiej fabryki imitujące kamień typu łupek o matowym wykończeniu. Kolekcja utrzymana w stylu klasycznym bardzo piękna utrzymana w dwóch klasycznych barwach bieli i czarni. Kafle Sunrock są mrozoodporne o wymiarze 33x67cm i świetnie się sprawują wewnątrz na ścianach jak i na zewnątrz na  elewacji. Są to płytki które możemy wykorzystać we wnętrzach klasycznych, retro, rustykalnych jak i nowoczesnych. Wyglądają bardzo naturalnie ożywią każde wnętrze, a np. w połączeniu z drewnem nadają harmonii i ciepła pomieszczeniom. Sunrock są to płytki przeznaczone przez producenta zarówno do pomieszczeniach mieszkalnych jako płytki łazienkowe, płytki kuchenne czy jako płytki do salonu, jak i do budynków użyteczności publicznej, restauracji czy hoteli.

 Zastosowanie: płytki ścienne, płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytki do przedpokoju, płytki elewacyjne.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij