Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Zellige

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Zellige

Kolekcja Zellige to płytki gresowa o błyszczącej powierzchni z podzieloną powierzchnią na cztery równe pola. Płytka o wymiarze 33x33cm pochodzi z hiszpańskiej fabryki. Płytka dostępna w kolorach bieli, zieleni i niebieskim jest idealnym rozwiązaniem na podłogi i ściany wewnątrz lub na zewnątrz. Producent przewidział te płytki m.in. do wyłożenia basenu ale możemy je również ułożyć na podłodze czy ścianie na balkonie czy tarasie. Płytki wykonane z gresu mają szerokie pole zastosowania a efekt postarzenia nadaje im charakter rustykalny. Kolory z kolekcji to Zellige Aqua, Zellige Azure i Zellige Pearl.

Zastosowanie: płytki gresowe, płytki podłogowe, płytki ścienne, płytki do kuchnie, płytki do salonu, płytki na taras, płytki elewacyjne, płytki do łazienki, płytki do przedpokoju, płytki do holu.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij