Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Diamond

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 3

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Diamond

Kolekcja Diamond to płytki produkowana z gresu o matowej lekko strukturalnej powierzchni. Kolekcja o wymiarze 20x24 cm dostępna jest w trzech kolorach Diamond Grey, Diamond White i Diamond Colors. Powierzchnia płytek Diamond podzielona jest na sześć równych trójkątów przy czym każdy wypełniony jest w inny odcień lub kolor ponadto cała przypomina strukturę tkaniny. Gres jako podkład produkcyjny jest bardzo trwałym i mrozoodpornym materiałem dlatego możemy stosować kafle z kolekcji Diamond wewnątrz jak i na zewnątrz wg własnego uznania na podłodze a nawet na ścianie. Diamond jest świetną alternatywą w stosunku do standardowych kształtów płytek wraz z cieniowaną powierzchnią idealnie sprawdza się w miejscach mocno uczęszczanych.

Zastosowanie: płytki ścienne, płytki podłogowe, płytki łazienkowe, płytki kuchenne, płytki do salonu, płytki elewacyjne, płytki do korytarzy, płytki do biura, płytki do holu.

Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij