Menu

Kategorie

Kolekcja Donegal

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Filtry

Producenci

Ilość: 1

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

Kolekcja Donegal

Płytki heksagonalne z kolekcji Donegal to propozycja gresów o naturalnej kolorystyce, nawiązującej do kolorów ziemi z oferty hiszpańskiego producenta Realonda. Na powierzchni widoczne są odcienie brązu, rdzawy, beż i szarość i czarny. Efekt który uzyskano na powierzchni, powstaje w naturze w wyniku procesu spiekania glinki, widzimy tu też inspiracje naturalnym kamieniem, jego naturalną strukturą. Płytki oferowane są w trzech wersjach kolorystycznych Donegal Black, Donegal Forest i Donegal Teracota. Są to bardzo naturalne płytki gresowe heksagonalne które znajda swoje miejsce w aranżacjach utrzymanych w stylu retro, country, czy rustykalnym jak i klasycznych wnętrzach gdzie chcemy położyć nacisk na bliskość z natura. Połączenie tych kafli heksagonalnych z drewnem, metalem czy kamieniem jest naturalnym sposobem osiągnięciu bardzo klimatycznego wnętrza. Do płytek bazowych producent zaproponował dekory heksagonalne o geometrycznych wzorach, które kolorystyką współgrają z płytka mi bazowymi. Płytki Donegal i dekoracje  Donegal Deco oferowane są w formacie 28.5x33.

 Są to płytki uniwersalne które mają bardzo szeroki zakres zastosowania, możemy je wykorzystać jako płytki ścienne, płytki podłogowe czy płytki tarasowe, płytki na elewację. Są to heksagonalne płytki gresowe o charakterystycznych parametrach technicznych dla tego typu płytek ceramicznych, są mrozoodporne, producent zadeklarował klasę ścieralności PEI4. Propozycja kafli typu hexagon z serii Donegal daje szeroki wachlarz możliwości projektowania wnętrz każdemu projektantowi. Jest to też kolekcja która odpowiada na zmiany w trendach aranżacji wnętrz, odchodzenia od wszechobecnych szarości i betonów.

Kolekcja Donegal to idealna propozycja płytek do pomieszczeń mieszkalnych jako płytki kuchenne, płytki łazienkowe, płytki do salonu, płytek do przedpokoju, ale również do układania na zewnątrz budynku jako  płytki na balkon, płytki na taras, płytki do altany czy płytki elewacyjne.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij