Menu

Kategorie

Kolekcja Geometry

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Geometry

Kolekcja Geometry to hiszpańskiego pochodzenia płytki ścienne i gresowe o dotknięciu lekko rustykalnym z nierówną powierzchnią. Płytki w nowoczesnej odsłonie kolorystycznej  posiadają matową powierzchnie w przypadku gresu natomiast płytki ścienne wykończone są błyszczącą glazurą. Gres z tej kolekcji jest mrozoodporny, posiada klasę ścieralności IV i powierzchnie antypoślizgową R10. Kolekcja dostępna jest w kształcie heksagonu 15x17,3cm i cegiełki 6x25cm. Dodatkowo dostępne są tzw. wałki czy listy Round 1,2x30cm. Płytki gresowe z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń publicznych, hoteli czy biura. Dostępne kolory to: White, Grey, Blue, Red, Ivory, Cream, Charcoal, White Matt, Grey Matt, Black Matt, Green Matt, Hex Navy Matt i Hex Brown Matt.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do hotelu, płytki do biura, płytki do restauracji.

Created by Webcat
Więcej o produktach Ape Łazienki ››

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij