Menu

Kategorie

Rejestracja Przypomnij hasło

Koszyk jest pusty

Zapraszamy do kontaktu: +48 570 088 820 info@apelazienki.pl

Kolekcja Geometry

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia
Filtry

Producenci

Ilość: 29

Ilość na stronie

Sortuj wg

Widok

1 2 Następna Ostatnia

Kolekcja Geometry

Kolekcja Geometry to hiszpańskiego pochodzenia płytki ścienne i gresowe o dotknięciu lekko rustykalnym z nierówną powierzchnią. Płytki w nowoczesnej odsłonie kolorystycznej  posiadają matową powierzchnie w przypadku gresu natomiast płytki ścienne wykończone są błyszczącą glazurą. Gres z tej kolekcji jest mrozoodporny, posiada klasę ścieralności IV i powierzchnie antypoślizgową R10. Kolekcja dostępna jest w kształcie heksagonu 15x17,3cm i cegiełki 6x25cm. Dodatkowo dostępne są tzw. wałki czy listy Round 1,2x30cm. Płytki gresowe z tej kolekcji są idealnym rozwiązaniem do pomieszczeń publicznych, hoteli czy biura. Dostępne kolory to: White, Grey, Blue, Red, Ivory, Cream, Charcoal, White Matt, Grey Matt, Black Matt, Green Matt, Hex Navy Matt i Hex Brown Matt.

 Zastosowanie: płytka ścienna, płytka do kuchni, płytka do łazienki, płytka do salonu, płytka do holu, płytki na kominek, płytki do hotelu, płytki do biura, płytki do restauracji.

Nasz sklep internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij